Безкоштовні сходознавчі курси для українських студентів

До уваги студентів вищих навчальних закладів України!

Європейський Центр Гуманітарного Сходознавства та Розвитку Бізнесу в Азії запрошує активну та обдаровану молодь серед українських студентів для проходження безкоштовних програм поглибленого вивчення фундаментальної та прикладної орієнталістики в гуманітарній сфері. На сьогоднішній день у вітчизняного студентства, орієнтованого на зовнішні контакти та інтересом до Сходу з’являється можливість поглибити свої знання на базі здобуваної вищої освіти та зорієнтуватися до регіонознавчої фахової роботи за східним напрямком на початку або в продовження професійного шляху.

Головною перспективою такого розвитку є зміцнення зовнішньої орієнтальної інтраспективи та системних парадигм і практичних українських фахівців різних галузей та спеціальностей в реальному міжнародному оточнні, зокрема, спрямовано на зміцення науково-технічного, культурного, економічного та дипломатичного співробітництва України з країнами Азії та Африки, збагачення кадрового резерву України висококонкурентним міжнародним потенціалом, та подальше запрошення випускників до реальних проектів і напрямків роботи в різних організаціях та корпораціях (в т.ч. рекомендовано до державних установ, таких як МЗС та визнані Україною міжнародні організації).

Всі навчальні програми носять комплексний міждисциплінарний і експериментальний некомерційний характер і є безкоштовними та можуть бути обраними слухачами в зручному форматі в режимі подачі заявки, після чого в порядку індивідуальної співбесіди за обраним напрямком слухачів буде запрошено на найближчу презентацію та запропоновано ряд поточних в роботі центру курсів та експериментальних гуманітарних програм, після проходження яких слухачі отримують сертифікат та рекомендаційних лист від Центру за профільним спрямуванням для роботодавців або вищих навчальних закладів (зокрема закордоном в разі оформлення на програми стажування). Крім того, будучи повністю впевненим у компетенціях та якостях фахівців, на всі поточні та майбутні комерційні проекти, в рамках своєї діяльності, Центр в першу чергу запрошуватиме саме своїх випускників та протеже гарантуючи високі креденції слухачів, як в регіональному, так і світовому заліку!

Бажаю неповторних творчих звершень, віри у перемоги, порозуміння в зовнішніх зв’язках українців на світовій арені та відкриття духовних, культурних і ціннісних скарбів в набутках найдавніших цивілізацій світу.

З повагою і з вірою у Ваш успіх,

Рибальченко Петро Петрович

Засновник та керівник Центру

Наші поточні лекційні курси для українських слухачів