Вітаємо: Ми – Караваном з Європи

Шкода, що ні на одній з вулиць класичних та екстравагантних європейських міст майже ніколи не можна побачити живого верблюда. Хіба що у зоопарку або для фотоколажу у вихідний.

Я дуже добре пам’ятаю, як в Ірані та Африці я постійно бачив цих диво-тварин у своєму природньому середовищі: декотрі з них просто собі паслися і набиралися сил, а декотрі готувалися в далеку дорогу. Адже основна їх функція в життєвому укладі людей – це функція “менеджера з логістики”.

Так, верблюди везуть тисячоліттями вантаж. А звідки і куди? Насамперед зі Сходу на Захід, в глибини Африканського континенту, і навіть іноді уплав в критичних ситуаціях.

Але сьогодні за вікном вже третє тисячоліття і наші верблюди підуть якісними товарами та послугами з Європи на Азію, до них долучаться трансконтинентальні океанічні лайнери і нескінченні потяги, які набагато перевершують розміри Шовкового Шляху. Бо тепер в умовах глобалізації ми говоримо фактично про усю планету, яку ми запрошуємо долучитися до нашого проекту впродовж його цікавого та плідного розвитку.

Насамперед наша місія в тому, щоби познайомити споживачів Азії з добірними та якісними товарами та послугами з Європи, європейськими демократичними цінностями та справжньою і неперекрученою через ідеологічні призми пан-культурою великої європейської сім’ї під егідою європейського флагману України, бо ми всі дуже добре знаємо, що все тепер буде Україна!

Наш центр також запрошуватиме до співпраці всіх охочих бізнесменів, фахівців, представників споживачів та бізнес-кола до захопливої подорожі тривалістю в життя і дорогою до добробуту, мостів та дружби між культурами, і головне – якісних економічних перетворень в нашому спільному домі – прекрасній планеті Земля.

Побажаймо ж нашим верблюдам безмежної радості , багато води і молочних рік на шляху. І благодатного часу і звершення добрих задумів на всіх ваших дорогах!

З привітом нашим друзям з Азії,

Петро Рибальченко

Фундатор Центру Гуманітарного Сходознавства та Розвитку Бізнесу в Азії


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *