Московія невпинно та уперто наближається до визнання себе державою-терористом 

Після бомбардувань Маріуполя і Кременчуга та катувань у Бучі цивілізований світ навряд чи міг би передбачити наступну таку криваву і нещадну до мирного населення підступність рашистів та їхньої пропаганди, як то сталося 14 липня 2022 року у Вінниці, коли внаслідок ракетного удару по центру міста загинули 23 людини, серед яких було 3 дитини. У цей день війська рашистів нанесли удар високоточними ракетами морського базування «Калібр» по будівлі гарнізонного Будинку Офіцерів ЗСУ в м. Вінниця. Тобто це так на брифінгу об’явив представник міноборони ерефії аж через добу після події.


Світ очікував і вже сотні разів закликав на трибунах, асамблеях і саммітах катів і людоненависників та їх представників у окулярах припинити тероризувати спокій та життя дітей і жінок. Натомість орки гвалтували все, що рухається в Україні, пакуючи додому своїм дружинам все що вмикається в їх мирних оселях, називаючи їх домівки та пологові будинки засідками нацистських ДРГ і пунктами снайперського чи ракетного прицілу по їх території. Це навіть не просто викривлена правда чи повна брехня. Бо ще від самого початку нападу путін з очільниками свого військово-політичного керівництва навчив русню називати свої злочини проти людства та масові вбивства провокаціями ЗСУ, щоби наговорювати в стилі «нападу нацистів на невинних москалів» і тепер це увійшло в терористичну моду країни-агресора під регулярні прильоти ракет по містам, мирній інфраструктурі та дітям та літнім людям, що просто не встигають евакуюватися з тепер вже окупованих міст.

А тепер міністерство ерефії, визнаючи удар по будинку офіцерів у Вінниці, підставило саму ж московію та весь її народ: бо удар по Вінниці це лише або свідома атака по цивільному населенню або страшний та кривавий промах їх «високоточних» ракет. І знову борсаючись у брехні та наслідках своїх кривавих злочинів під назвою «спецоперація» військові начальники кремля своїми діями, заявами та брехнею наблизили день відповідальності московії перед людством, навіть з позицією утримання від невинного забруднення своїх «головних» партнерів Індією та Китаєм, як ми це бачимо в ситуації з підсумковими комюніке самміту G20.

Заготована світовій громадськості наративна версія рашистского міноборони ставить акцент на тому, що в момент удару в будинку проходила нарада, де було присутнє «командування українських повітряних сил та іноземні постачальники озброєнь». При цьому нафантазували історію, що вони буцімто в цей момент обговорювали поставку ЗСУ чергової партії літаків та засобів ураження під ремонт національного парку. 

Втім і тут рашистам забракувало суто людської логіки, бо в будинку офіцерів відбувалася не нарада, а чекали концерту проводячи саундчек. 

От на цьому і здулася залита невинною кров’ю кулька чергової московської брехні. При цьому в міноборони ерефії чітко усвідомлюють що нагло брешуть, а от про те, що це був цілеспрямований удар по цивільним, щоби залякати і змусити українців здаватися у цій війні, сказати не можуть.

Можна звісно долучитися до цієї міністерсько-зіркової клоаки і стати співучасником тої брехні, розпилюючи брехню на неодмінне міжнародне правосуддя і тим хто це робить.

Україна висвітлює загибель кожної людини, кожного бійця і називає їх на ім’я в повідомленнях та заявах вшанування світлої пам’яті героїв та жертв боротьби супроти цього терору. То як можна приховати загибель вищого командування військово-повітряних сил під час заявленої «наради»? А ось загибель 23 людей – це достовірна та підтверджена інформація з якою ерефію точно визнають державою-терористом, якою вона насправді і є. І вибору тут просто нема.

Світ тепер не боїться – він просто ненавидить, і лише замикає кільце захисного вогню у відповідь з усіх можливих напрямків та фронтів до вершини повного правосуддя.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *